III Nocny Maraton Świąteczny

Drukuj
Utworzono: środa, 03, styczeń 2018 Super User

Z 15 na 16 grudnia sala gimnastyczna naszej szkoły zamieniła się w wytwórnię ozdób choinkowych - bombek, choinek wykonanych z makaronu, szyszek, przepięknych stroików oraz świątecznych zabawek. W organizowanym po raz trzeci NMŚ wzięło udział 75 uczniów oraz liczna reprezentacja Rady Pedagogicznej z Dyrekcją na czele. Wspólna praca zaowocowała przygotowaniem licznych ozdób świątecznych.

Po zakończeniu pracy „maratończycy” wzięli udział w projekcji filmów, które wprowadziły wszystkich w klimat Świąt Bożego Narodzenia. Należy podkreślić, że w tegorocznym NMŚ do końca, czyli do 6.00 wytrwała rekordowa liczba uczniów.

Ostatnim, niezwykle sympatycznym akcentem III NMŚ była akcja rozdawania zrobionych przez nas ozdób choinkowych mieszkańcom naszego miasta podczas Jarmarku Świątecznego który odbył się 17 grudnia na Starym Rynku w Łomży.

Gratulujemy wytrwałości i kreatywności i do zobaczenia na IV edycji NMŚ.

Organizatorzy

Gościmy

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

(c) 1998-2017 III Liceum Ogólnokształcące im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego AK w Łomży, ul. Senatorska 13, 18-400 Łomża, tel 86-216-6720