Biogramy absolwentów na 600-lecie Łomży

Drukuj
Utworzono: niedziela, 18, marzec 2018 Super User

Zastępca Prezydenta Miasta Łomży Pani Agnieszka Barbara Muzyk skierowała do nas pismo następującej treści:

Rok 2018 upływa pod znakiem 600-lecia nadania praw miejskich Łomży. Jest to czas szczególny dla całego miasta i wszystkich jego mieszkańców. Obchody jubileuszu mają na celu upamiętnienie tak ważnego dla Łomży wydarzenia, a jednocześnie – zintegrowanie mieszkańców. Umocnienie więzi i tożsamości lokalnej.

Jednym z działań w ramach obchodów jest stworzenie strony www.600.lomza.pl. Znajduje się tam zakładka „My z Łomży’. Tworzą ją biogramy Łomżyniaków – mieszkańców i wywodzących się  naszego miasta osób, których dorobek czy osobowość warto zauważyć. Chcemy w ten sposób pielęgnować pamięć o ludziach tworzących historię Łomży, ale też tych, którzy stąd się wywodzą, niezależnie od tego, w której części świata obecnie mieszkają.

Nikt nie zna lepiej losów absolwentów niż ich wychowawcy i nauczyciele. Stąd prośba o włączenie się społeczności szkolnej w inicjatywę budowania „wielkiej łomżyńskiej rodziny” i pomoc w przygotowywaniu biogramów. Liczymy na przygotowywanie informacji o losach najwybitniejszych, najciekawszych absolwentów. Materiały można nadsyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Pozdrawiam serdecznie
Zastępca prezydenta miasta
Agnieszka Barbara Muzyk

Chcielibyśmy, aby wśród biogramów znalazły się biogramy Absolwentów naszej szkoły. Wszystkich zainteresowanych lub osoby chcące podać kandydatów prosimy o kontakt ze szkołą przez link.

Gościmy

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

(c) 1998-2017 III Liceum Ogólnokształcące im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego AK w Łomży, ul. Senatorska 13, 18-400 Łomża, tel 86-216-6720